MAŁOLATY Z HOW PORAJ

30wospMałolaty z HOW Poraj wspierają WOŚP

Harcerski Ośrodek Wodny w Poraju jest znany w naszej okolicy ze swojej działalności żeglarskiej i szkoleniowej. Od wielu lat jest częścią naszego wodniackiego krajobrazu. W ostatnim czasie, oprócz działalności żeglarskiej, jego członkowie włączają się także w działania społeczne i charytatywne.

Dzieci instruktorów od lat związanych z ośrodkiem postanowiły swoją pracą wesprzeć działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Od wielu tygodni poświęcały weekendy i wolne popołudnia, by przygotowywać świąteczne ozdoby: świeczki, mydełka, żeglarskie bransoletki i magnesy. Rozprowadzając je wśród znajomych i nieznajomych.

W skład osobowy Małolatów  HOW Poraj wchodzą :

Ania i Ewa Burkhard

Zuza, Karolina oraz Robercik Gałęziowscy

Olga i PolaBekiersz

Ewa i Antek Stęchły

Hania i Mikołaj Witek

oraz Iga Sosnowicz

Nad całością przedsięwzięcia czuwa wieloletnia instruktorka HOW Poraj, Małgorzata Burkhard, która słynie z niespożytej energii i licznych inicjatyw.

W sukces zbiórki pieniędzy są również zaangażowani  Państwo Kasia i Marek Pasek  - plantacja choinek WIMAR Lgota Mokrzesz, którzy udostępnili pomieszczenie do kwestowania na rzecz WOŚP, a także przygotowywali smaczne poczęstunki dla wolontariuszy z HOW Poraj.

Szczególne podziękowania dla Komendanta Harcerskiego Ośrodka Wodnego
w Poraju Bartosza Bekiersz.

Działania Małolatów przy wsparciu wszystkich przychylnych im osób pozwoliły uzyskać kwotę 7,836 złotych

która została przekazana na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

malolaty how 2serce30 1